قم - نماینده ولی فقیه در سپاه "علی ابن ابیطالب" قم با تاکید به اینکه سپاه پاسداران در اوج عزت و اقتدار است، گفت که این نهاد مقدس با اقتدار برای مقابله با هرگونه تهدیدات دشمنان و دفاع از آرمان های انقلاب آمادگی کامل دارد.
حجت الاسلام و المسللمین" حسن اکبری " عصر جمعه به مناسبت روز پاسدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به توطئه های اخیر دشمنان علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: سپاه به عنوان نیروی مقتدر، مصمم، جان برکف، ایثارگر و عامل به تکلیف باعث هراس دشمنان انقلاب شده است.
وی با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در زاهدان یادآورشد: حساسیت امروز دشمنان به خاطر برنامه هسته ای یا توانمندی های تسلیحاتی ایران نیست، بلکه آنها با اعتقادات و پایه و اصولی که باعث استحکام و اعتلای ارزش های اسلامی شده است،مشکل دارند.
اکبری گفت: انقلاب اسلامی نشات گرفته از انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) است و سپاه تاکنون با ایثارگری از این انقلاب دفاع کرده و در آینده نیز مدافع نظام و انقلاب خواهد بود.
وی اظهار داشت: آنچه باعث عزت و عظمت جمهوری اسلامی شده اصل مترقی ولایت فقیه است و دشمن نیز برای تضعیف این اصل تلاش می کند اما مردم ایران، بسیج و سپاه را در کنار خود می دانند.
اکبری گفت: سپاه برای مقابله با هر تهدیدی آمادگی کامل دارد و تبلیغات و تهدیدات دشمنان در این زمینه تاثیری نخواهد داشت. ک/3
7401/380/ شبک

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 1229669

نوشته شده در تاریخ شنبه 26 تیر 1389    | توسط: افسر جوان    |    | نظرات()