نماینده شیراز درمجلس شورای اسلامی گفت: هرانسان آزاده كه منصفانه مواضع، بیانات و تدابیر رهبرانقلاب را درتاریخ پرفراز و نشیب ایران مورد مداقه قرار دهد، بدون تردید بر اقدام شایسته خبرگان ملت صحه گذارده و سجده شكر به جای می آورد كه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای معجزه بی بدیل ولایت در عصر حاضر است.
به گزارش دوشنبه ایرنا، سید احمدرضا دستغیب درجمع خبرنگاران افزود:‌ طی سالهای اخیر مسائل و رخدادهای بسیاری شكل گرفته كه اگر تدبیر رهبر فرزانه انقلاب نبود چه بسا كشتی انقلاب در ساحل امن خویش آرام نمی گرفت.
وی ادامه داد:آنچه امروزدشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته اند هجمه به ستون استوار خیمه ای است كه با تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی و حمایت ملت سرافراز ایران در منشور همیشه جاوید قانون اساسی به امانت نهاده شده است.
نماینده شیراز درمجلس شورای اسلامی گفت:‌آنچه از مبانی دین مبین اسلام استنباط می گردد این است كه استقرار حكومت اسلامی بدون تبعیت و تقید به امر ولایت امكان پذیر نیست.
دستغیب افزود:‌اگر قرار است احكام وشرایع دین مبین اسلام در جامعه پیاده شود و پیشرفت و توسعه مبتنی برعدالت شكل گیردو خاصه در دنیای امروز كه بحران معنویت و روزمرگی و دوری از اخلاق، زندگی انسان را تحت تأثیر قرار داده، بدون تردید جامعه نیازمند راهبری عالم، فقیهی عادل و مجتهدی متقی است كه بهره مند از بینش والای سیاسی اجتماعی، شجاعت، تدبیر و مدیریتی فاخر باشد.
نایب رییس كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حال باید در تداوم شكر این نعمت بدون اعمال سلیقه های شخصی و گرایش های افراطی سیاسی از این منبع فیض به طور كامل بهره مند گردید و بدون القائات نفسانی و با رعایت تقوای سیاسی با بصیرت كامل، پیام وحدت و همدلی را منادی باشیم تا موجبات ناكامی خط نفاق در جامعه شود. ك/2
678 /551/675
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 271201

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 شهریور 1389    | توسط: افسر جوان    |    | نظرات()