بیروت - پایگاه النشره لبنان به نقل از منابع روسی نوشت: موساد تلاش های زیادی را برای ردیابی "سید حسن نصرالله" دبیرکل حزب الله لبنان انجام داده و حتی دو بار در ماه های اخیر به هدف خود نزدیک شده بود، ولی با ذکاوت حزب الله در اجرای عملیات خود ناکام ماند.
به گزارش روز شنبه این پایگاه، مسوولان اسراییلی مدعی شدند: این رژیم بیش از یک فرصت را برای ترور دبیر کل حزب الله لبنان از دست داده است.
النشره همچنین به نقل از روزنامه کویتی "الجریده" با تاکید بر این موضوع نوشت: با ردیابی سید نصرالله در منطقه ضاحیه بیروت، دستور ترور وی به مزدوران اطلاعاتی اسراییل داده شده بود که این طرح با شکست مواجه شد.
این روزنامه افزود: بار دوم نصرالله را در سفر وی به سوریه برای دیدار با "بشار اسد" و "محمود احمدی نژاد" روسای جمهوری سوریه و ایران رد یابی کردند که وی پس از ورود به خاک سوریه با استفاده از روش استتار و گمراه سازی اسراییلی ها، طرح آنان را ناکام گذاشته بود.
سید حسن نصرالله برای اسراییل به یک آرزوی دست نیافتنی مبدل شده است و این در حالی است که این رژیم سران مختلفی از حماس و حزب الله را تاکنون به روش های مختلف به شهادت رسانده است.
خاورم/2021**1030**1095**1368

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 1158206

نوشته شده در تاریخ شنبه 15 خرداد 1389    | توسط: افسر جوان    |    | نظرات()