سید حسن مصطفوی(خمینی)،در این 20 سال کجا بودی؟

جناب سید حسن مصطفوی(خمینی)، درست است در این دولت مشکلاتی وجود دارد اما شما در این سالها کجا بودید و این مشکلات را که مطرح نمودید در دو دوره ریاست جمهوری خاتمی و رفسنجانی وجود نداشته و الان پیدا شده است.آیا این صحبتها با درگیری شما در روز ارتحال  امام (ره) با دولت ربط نداشت؟
آن روزی که جناب خاتمی، با اقدامات خود تیشه به ریشه انقلاب زد و با ترویج فساد اجتماعی و اقتصادی مملکت را رو به وابستگی به دشمنان می برد، شما چرا ساکت بودید؟
سید حسن در جمع دوستاندر همین راستا هم سایت خبرآنلاین(سایت حامی لاریجانی) با پوشش دادن خاص این خبر چنین نوشت:
سایت جماران نوشت:
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی پنج شنبه شب در دیدار جمعی از خانواده های شهدای حادثه هفتم تیربا تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی جامعه گفت: اینکه  جوانان جامعه بیکار باشند، کارخانه ها تعطیل شوند، بازار کشور محل تاخت و تاز کالاهای خارجی شود و هر روز با گرانی جدیدی مواجه شویم، جز دلسردی اجتماعی محصولی ندارد.
 یادگار امام راحل در این مراسم که در حسینیه جماران برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید بهشتی، شهید محمد منتظری و دیگر شهدای حادثه هفتم تیر گفت: شهیدان فرزند زمانه خویش بودند و با شناخت درست زمان، گام در راهی گذاشتند که حقیقت و راستی به ارمغان آورد و به همین خاطر ما امروز باید پاسدار اهداف آنها باشیم.
وی با بیان اینکه بزرگترین هدفی که شهیدان دنبال کردند، تعالی دین و اثبات کارآمدی نظام دینی است، اظهار داشت: امروز کشور گرفتار مشکلات سخت معیشتی است.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی خاطر نشان کرد: اقشار مستضعف جامعه منتظر نمودارشدن کارآمدی نظام هستند. مردم از همه انتظار دارند با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض های شخصی و دوری از کینه توزیهای بچه گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند.
وی اضافه کرد: اینکه جوانان جامعه بیکار باشند، کارخانه ها تعطیل شوند، بازار کشور محل تاخت و تاز کالاهای خارجی شود و هر روز با گرانی جدیدی مواجه شویم، جز دلسردی اجتماعی محصولی ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در ادامه  تاکید کرد: این کشور با این  حجم نیروی انسانی، پول خدادادی نفت و منابع مختلف و با این نیروی ایمان، باید با ترک افراطی گرایی و طرد افراطیون، بسیار کارآمدتر از این باشد.

وی با اشاره بر این نکته که هر کدام از ما هر روزه با مشکلات مردم مواجه ایم خطاب به حاضرین گفت:ما هر روزه با مشکلات مردم مواجه ایم اما از اینکه توان حل مشکلات آنها را نداریم، خجالت زده هستیم.
یادگار امام راحل با اشاره به لزوم توجه به دغدغه دلسوزان واقعی انقلاب در مبارزه صحیح با عفاف زدایی از جامعه دینی گفت: اگر به فرمایشات مراجع و علمای شیعه که بی تردید حافظان شریعت و پناهگاه مردم بوده و هستند، گوش نکنیم، از دین داری فاصله گرفته ایم.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تاکید کرد: باید هشدارهای پنهان و آشکار مراجع و علمای شیعه درباره فساد اجتماعی و فقر و گرانی  جدی گرفته شود.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 تیر 1389    | توسط: افسر جوان    |    | نظرات()